AMycie

Czytaj dalej...

BMontaże

Czytaj dalej...

CWycinkadrzew

Czytaj dalej...

DInne

Czytaj dalej...

Kontakt z nami: 536 514 116

Nasza firma świadczy usługi wysokościowe Bydgoszcz wykorzystując przy tym techniki alpinistyczne. Podejmujemy wyzwania o każdym stopniu trudności niezależnie od miejsca gdyż działamy w całej Polsce. Nasza praca jest naszą pasją i wykonujemy ją w możliwie jak najkrótszym terminie.

Nasza specjalizacja to prace wysokościowe o dużym stopniu trudności, na obiektach do których jest trudny dostęp, wykorzystując techniki alpinistyczne.

Wykonujemy usługi wysokościowe w bardzo krótkim terminie, dzięki braku konieczności stawiania rusztowań i użycia ciężkich podnośników, co nie zakłóca normalnej pracy dowolnego obiektu. W związku z tym koszty naszych usług są niższe niż usług wykonywanych tradycyjnie.

Jesteśmy w stanie podjąć się każdego projektu, zarówno dużego, skomplikowego, jak również prostych zleceń na terenie całej Polski a w szczególności Bydgoszczy, jak również poza granicami naszego kraju. Do wykonywania naszej pracy używamy tylko atestowanego sprzętu najwyższej jakości renomowanych korporacji takich jak Beal, Tendon, Petzl, Singing Rock. Każdy sprzęt który używamy posiada certyfikat CE i jest przeznaczony do profesjonalnych prac wysokościowych.

Klienci o nas

  • "Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o. o. poleca firmę Alpin-Extreme wszystkim potencjalnym klientom jako terminowego i rzetelnego wykonawcę zleconych usług."
    Wojciech Płotka,
    Port Lotniczy Gdańsk
  • "Z pełnym przekonaniem możemy polecić wszystkim klientom firmę Alpin-Extreme jako rzetelnego wykonawcę."
    Artur Szordykowski,
    Właściciel Serwis Pomorze