AMycie

Czytaj dalej...

BMontaże

Czytaj dalej...

CWycinkadrzew

Czytaj dalej...

DInne

Czytaj dalej...

Kontakt z nami: 536 514 116

Usługi alpinistyczne

Firma Alpin Extereme świadczy usługi wysokościowe Gdańsk na najwyższym poziomie. Wykonujemy pracę o każdym stopniu trudności korzystając z technik alpinistycznych w możliwie jak najkrótszym terminie. Usługi wysokościowe to nasza Pasja.

Nasza specjalność to praca o bardzo wysokim stopniu trudności z wykorzystaniem umiejętności alpinistycznych na obiektach o trudnym dostępie.

Wykonujemy usługi wysokościowe w Gdańsku w bardzo krótkim terminie, ponieważ nie potrzebujemy rusztowań i użycia podnośników. Dzięki temu nie zakłócamy normalnej pracy obiektu oraz koszty naszych usług są niższe niż tych wykonywanych metodami tradycyjnymi.

Jesteśmy w stanie podjąć się zarówno bardzo dużych i skomplikowanych projektów, jak również prostych zadań na terenie całej Polski a w szczególności w Gdańsku, oraz poza granicami kraju. Do naszej usłigi wysokościowej używamy jedynie atestowanego sprzętu najwyższej klasy renomowanych firm takich jak Petzl, Singing Rock, Beal, Tendon. Cały sprzęt używany przez nas posiada certyfikat CE i jest przeznaczony do profesjonalnych prac wysokościowych.

Klienci o nas

  • "Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o. o. poleca firmę Alpin-Extreme wszystkim potencjalnym klientom jako terminowego i rzetelnego wykonawcę zleconych usług."
    Wojciech Płotka,
    Port Lotniczy Gdańsk
  • "Z pełnym przekonaniem możemy polecić wszystkim klientom firmę Alpin-Extreme jako rzetelnego wykonawcę."
    Artur Szordykowski,
    Właściciel Serwis Pomorze