AMycie

Czytaj dalej...

BMontaże

Czytaj dalej...

CWycinkadrzew

Czytaj dalej...

DInne

Czytaj dalej...

Kontakt z nami: 536 514 116

Katowice, prace alpinistyczne

Firma Alpin Extereme świadczy usługi wysokościowe Katowice i inne miasta oraz na terenie całej Polski. Wykonujemy usługi o każdym stopniu trudności niezależnie od miejsca wykorzystując przy tym techniki alpinistyczne. Swoją pracę wykonujemy w możliwie jak najkrótszym czasie gdyż to nasza pasja.

Nasza profesja to prace wysokościowe o dużym stopniu trudności, na trudnych z dostępem obiektach, wykorzystując przy tym techniki alpinistyczne.

Oferujemy usługi wysokościowe z szybkim terminem wykonania, bez przymusu stawiania rusztowań i używania wielkich podnośników, co nie zakłóca normalnej pracy dowolnego obiektu na którym pracujemy. W związku z tym koszty usług które wykonujemy są niższe niż koszty usług wykonywanych metodami tradycyjnymi.

Jesteśmy w stanie przyjąć do realizacji zarówno duże i skomplikowane projekty, jak również proste zlecenia na terenie całej Polski a w szczególności Katowic, jak również poza granicami Polski. Do wykonywania naszych usług używamy jedynie atestowanego sprzętu najwyższej jakości od profesjonalnych firm takich jak Beal, Petzl, Singing Rock, Tendon. Każdy sprzęt którego używamy posiada certyfikat CE i jest przeznaczony do specjalistycznych prac na wysokościach.

Klienci o nas

  • "Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o. o. poleca firmę Alpin-Extreme wszystkim potencjalnym klientom jako terminowego i rzetelnego wykonawcę zleconych usług."
    Wojciech Płotka,
    Port Lotniczy Gdańsk
  • "Z pełnym przekonaniem możemy polecić wszystkim klientom firmę Alpin-Extreme jako rzetelnego wykonawcę."
    Artur Szordykowski,
    Właściciel Serwis Pomorze