AMycie

Czytaj dalej...

BMontaże

Czytaj dalej...

CWycinkadrzew

Czytaj dalej...

DInne

Czytaj dalej...

Kontakt z nami: 536 514 116

Nasza firma świadczy usługi wysokościowe Olsztyn a także na terenie innych miast i całej Polski. Wykonujemy usługi o każdym stopniu trudności niezależnie od miejsca. Korzystamy z technik alpinistycznych co sprawia że nasze usługi kosztują mniej niż tradycyjne oraz wykonujemy je w możliwie najkrótszym czasie.

Specjalizujemy się w pracach wysokościowych o dużym stopniu trudności, na obiektach do których jest utrudniony dostęp, wykorzystując przy tym techniki alpinistyczne.

Wykonujemy usługi wysokościowe w najkrótszym jak to możliwe terminie, bez konieczności czasochłonnego stawiania rusztowań lub używania ciężkich podnośników dzięki czemu nie zakłucamy normalnej pracy dowolnego obiektu. W związku z tym koszty naszych usług są niższe niż koszty usług wykonywanych tradycyjnie.

Jesteśmy gotowi podjąć się zarówno dużych i skomplikowanych projektów, jak również prostych zleceń na terenie całej Polski a w szczególnośći Olsztyna, jak również poza granicami Polski. Do wykonywania prac wysokościowych używamy jedynie atestowanego sprzętu najwyższej jakości solidnych firm takich jak Petzl, Singing Rock, Beal, Tendon. Każdy sprzęt którego używamy posiada certyfikat CE i jest przeznaczony do profesjonalnych prac wysokościowych.

Klienci o nas

  • "Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o. o. poleca firmę Alpin-Extreme wszystkim potencjalnym klientom jako terminowego i rzetelnego wykonawcę zleconych usług."
    Wojciech Płotka,
    Port Lotniczy Gdańsk
  • "Z pełnym przekonaniem możemy polecić wszystkim klientom firmę Alpin-Extreme jako rzetelnego wykonawcę."
    Artur Szordykowski,
    Właściciel Serwis Pomorze