AMycie

Czytaj dalej...

BMontaże

Czytaj dalej...

CWycinkadrzew

Czytaj dalej...

DInne

Czytaj dalej...

Kontakt z nami: 536 514 116

Usługi wysokościowe w Poznaniu

Świadczymy usługi wysokościowe Poznań na najwyższym poziomie wykorzystując przy tym techniki alpinistyczne. Dzięki temu jesteśmy gotowi podjąć się zlecenia o każdym stopniu trudnośći i jak najkrótszym czasie wykonania oraz niższych kosztach niż tradycyjne metody.

Jako profesjonaliści przyjmujemy zlecenia o wysokim stopniu trudności, na obiektach do których jest trudny dostęp, dzięki wykorzystaniu technik alpinistycznych.

Wykonujemy usługi wysokościowe w niedługim terminie, bez potrzeby stawiania jakichkolwiek rusztowań oraz użycia podnośników, co nie zakłóca normalnej pracy dowolnego obiektu. W związku z zastosowaniem tych technik koszty naszych usług są dużo niższe niż usług wykonywanych tradycyjnie.

Jesteśmy gotowi podjąć się zarówno dużych, skomplikowanych projektów, jak również tych o mniejszym stopniu złożoności na terenie całej Polski a szczególnie Poznania, jak również poza granicami kraju. Do wykonania naszej pracy używamy tylko atestowanego sprzętu najwyższej jakości solidnych firm takich jak Petzl, Singing Rock, Beal, Tendon. Każdy sprzęt którego używamy posiada certyfikat CE i jest przeznaczony do specjalistycznych prac na wysokościach.

Klienci o nas

  • "Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o. o. poleca firmę Alpin-Extreme wszystkim potencjalnym klientom jako terminowego i rzetelnego wykonawcę zleconych usług."
    Wojciech Płotka,
    Port Lotniczy Gdańsk
  • "Z pełnym przekonaniem możemy polecić wszystkim klientom firmę Alpin-Extreme jako rzetelnego wykonawcę."
    Artur Szordykowski,
    Właściciel Serwis Pomorze