AMycie

Mycie okien i elewacji, mycie tynków, kamienia, sidingu. Doczyszczanie, odgrzybianie, malowanie, impregnacje...

Czytaj dalej...

BMontaże

Montaże i demontaże rynien, kasetonów, reklam, konstrukcji stalowych, wentylacji i innych...

Czytaj dalej...

CWycinkadrzew

Oceny stanu drzew, usuwanie zagrożeń, redukcja i prześwietlanie koron, wiązanie i usuwanie drzew...

Czytaj dalej...

DInne

Prace dekarskie, malowanie, remonty, uszczelnianie szczelin i dachów, instalacje odgromowe i wiele innych...

Czytaj dalej...

Kontakt z nami: 536 514 116

Firma Alpin Extereme świadczy usługi wysokościowe Toruń wykorzystując najwyższej klasy sprzęt. Wykonujemy naszą pracę w każdym stopniu trudności korzystając z profesjonalnych technik alpinistycznych. Naszą pracę wykonujemy w możliwie jak najkrótszym czasie, jest to naszą pasją.

Specjalizujemy się w usługach wysokościowych o dużym stopniu trudności, na obiektach z trudnym dostępem, korzystając z technik alpinistycznych.

Wykonujemy usługi wysokościowe w bardzo krótkim terminie dzięki braku konieczności stawiania czasochłonnych rusztowań oraz używania ciężkich podnośników co nie zakłóca normalnej pracy dowolnego obiektu na którym pracujemy. W związku z tym koszty naszych usług są niższe niż koszty usług wykonywanych tradycyjnie.

Jesteśmy gotowi podjąć się zarówno dużych i skomplikowanych projektów, jak również prostych zleceń na terenie całej Polski a w szczególnośći Torunia, jak również poza granicami Polski. Do wykonywania naszej pracy używamy tylko atestowanego sprzętu najwyższej jakości od renomowanych firm takich jak Petzl, Singing Rock, Beal, Tendon. Każdy sprzęt którego używamy posiada certyfikat CE i jest przeznaczony do specjalistycznych prac wysokościowych.

Klienci o nas

  • "Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o. o. poleca firmę Alpin-Extreme wszystkim potencjalnym klientom jako terminowego i rzetelnego wykonawcę zleconych usług."
    Wojciech Płotka,
    Port Lotniczy Gdańsk
  • "Z pełnym przekonaniem możemy polecić wszystkim klientom firmę Alpin-Extreme jako rzetelnego wykonawcę."
    Artur Szordykowski,
    Właściciel Serwis Pomorze