AMycie

Czytaj dalej...

BMontaże

Czytaj dalej...

CWycinkadrzew

Czytaj dalej...

DInne

Czytaj dalej...

Kontakt z nami: 536 514 116

Prace wysokościowe z trudnym dostępem

Świadczymy usługi wysokościowe Warszawa, inne miasta na terenie całej Polski oraz poza terenami kraju. Wykonujemy profesjonalne usługi na jak najwyższym poziomie wykorzystując do tego techniki alpinistyczne. Nasza praca jest naszą pasją i wykonujemy ją w jak najkrótszym terminie przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Nasza specjalność to prace o wysokim stopniu trudności, na obiektach z trudnym dostępie, przy wykorzystaniu specjalistycznych technik alpinistycznych.

Wykonujemy szybko i solidnie usługi wysokościowe, bez konieczności rusztowań i używania podnośników, co nie zakłóca normalnej pracy dowolnego obiektu. Co się z tym wiąże koszty naszych usług są niższe niż koszty usług wykonywanych standardowymi metodami.

Jesteśmy gotowi podjąć się dużych i skomplikowanych projektów, jak również prostych zleceń na terenie całej Polski a w szczególności Warszawy, jak również poza granicami kraju. Do wykonywania usług używamy tylko atestowanego sprzętu najwyższej jakości, renomowanych firm wśród których są Petzl, Singing Rock, Beal, Tendon. Każdy sprzęt który używamy posiada certyfikat CE i jest używany przez profesjonelistów do specjalistycznych prac wysokościowych.

Klienci o nas

  • "Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o. o. poleca firmę Alpin-Extreme wszystkim potencjalnym klientom jako terminowego i rzetelnego wykonawcę zleconych usług."
    Wojciech Płotka,
    Port Lotniczy Gdańsk
  • "Z pełnym przekonaniem możemy polecić wszystkim klientom firmę Alpin-Extreme jako rzetelnego wykonawcę."
    Artur Szordykowski,
    Właściciel Serwis Pomorze