AMycie

Mycie okien i elewacji, mycie tynków, kamienia, sidingu. Doczyszczanie, odgrzybianie, malowanie, impregnacje...

Czytaj dalej...

BMontaże

Montaże i demontaże rynien, kasetonów, reklam, konstrukcji stalowych, wentylacji i innych...

Czytaj dalej...

CWycinkadrzew

Oceny stanu drzew, usuwanie zagrożeń, redukcja i prześwietlanie koron, wiązanie i usuwanie drzew...

Czytaj dalej...

DInne

Prace dekarskie, malowanie, remonty, uszczelnianie szczelin i dachów, instalacje odgromowe i wiele innych...

Czytaj dalej...

Kontakt z nami: 536 514 116

Świadczymy usługi wysokościowe Wrocław, oraz inne miasta w Polsce jak i za granicą. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu renomowanych firm wykorzystując przy tym techniki alpinistyczne podejmując się zleceń o każdym stopniu trudności w jak najkrótszym czasie. Alpinistyka to nasza pasja dla tego wykonujemy profesjonalne usługi na jak najwyższym poziomie.

Nasza specjalność to prace o wysokim stopniu trudności, na obiektach do których jest trudny dostęp, wykorzystując przy tym techniki alpinistyczne.

Świadczymy usługi wysokościowe w krótkim czasie wykonania, bez konieczności stawiania niepotrzebnych rusztowań oraz używania podnośników, co nie zakłóca normalnej pracy dowolnego obiektu. W związku z tym koszty naszych usług są niższe niż konkurencji.

Jesteśmy w stanie podjąć się bardzo dużych i skomplikowanych projektów, jak również prostych zleceń na terenie całej Polski a głównie Wrocławia, jak i poza granicami kraju. Do naszej usługi wykorzystujemy tylko atestowany sprzęt najwyższej jakości renomowanych firm takich jak Tendon, Petzl, Beal, Singing Rock. Każdy sprzęt używany przez nas posiada certyfikat CE i jest przeznaczony do specjalistycznych prac wysokościowych.

Klienci o nas

  • "Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o. o. poleca firmę Alpin-Extreme wszystkim potencjalnym klientom jako terminowego i rzetelnego wykonawcę zleconych usług."
    Wojciech Płotka,
    Port Lotniczy Gdańsk
  • "Z pełnym przekonaniem możemy polecić wszystkim klientom firmę Alpin-Extreme jako rzetelnego wykonawcę."
    Artur Szordykowski,
    Właściciel Serwis Pomorze