Montaż banerów, szyldów i reklam wielkoformatowych

Jedną z wielu prac, jakie wykonujemy na wysokości jest montaż reklam wielkoformatowych, szyldów i banerów, Całe działanie nie powoduje wyłączenia obiektów z użytkowania między innymi ze względu na brak konieczności stawiania rusztowań na czas pracy oraz używania podnośników.

Instalujemy je na budynkach, ogrodzeniach, słupach, pylonach i innych obiektach, które wymagają podniesienia się na daną wysokość w trakcie pracy. Radzimy sobie także w trudno dostępnych miejscach, ponieważ wykorzystujemy techniki alpinistyczne.

Znamy wiele sposobów na wieszanie, napinanie i klejenie materiałów, które sprawią, że materiały długo i pewnie będą trzymać się na danym obiekcie.

Oferujemy także montaż banerów i szyldów na budynkach, słupach, pylonach. Dzięki wykorzystywanym przez nas technikom montaż banerów i szyldów ponownie jest możliwy w miejscach, do których trudno się dostać.

Oprócz instalowania materiałów promocyjnych, oferujemy także między innymi serwis reklam wielkoformatowych i innych tego typu materiałów oraz ich czyszczenie i naprawę, jeżeli pojawi się taka potrzeba. Serwis reklamy wielkoformatowej jest niezbędny, jeśli zależy nam na jej jak najdłuższej żywotności i zachowaniu atrakcyjnego dla potencjalnych klientów wyglądu.