Mycie i czyszczenie szyb oraz elewacji na wysokościach

Nikt nie lubi mieszkać w bałaganie i brudzie, dlatego większość ludzi regularnie sprząta swoje mieszkania. Domy i biura dużo trudniej jest jednak utrzymać w czystości na zewnątrz. Mycie dachów lub wysoko położonych okien bez odpowiedniego zabezpieczenia jest ryzykowne i lepiej powierzyć je profesjonalistom. Nasza firma wykonuje rozmaite prace wysokościowe nie tylko na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, ale i w całym kraju.

Profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy umożliwia nam sprawne czyszczenie elewacji. Bez problemu usuniemy z tynku zabrudzenia powstałe w wyniku działania czynników atmosferycznych lub ptaków, możemy także przeprowadzić odgrzybianie ścian. Również mycie okien położonych na wyższych piętrach, świetlików oraz konstrukcji ze szkła i aluminium nie jest dla nas problemem. Po naszym sprzątaniu wszystkie szyby z Twoim biurowcu znowu będą lśnić czystością.

Jeżeli reklamujesz się na billboardach lub banerach i z biegiem czasu straciły one swój atrakcyjny wygląd proponujemy czyszczenie i odświeżenie Twoich reklam. Możesz się do nas zgłosić również przy problemach z odprowadzaniem deszczówki – przeprowadzimy sprawne czyszczenie i udrażnianie rynien w Twoim budynku.